HTMX Extras (1.0.5) - en to te translation catalogue (15 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Status
te: స్థితి

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Disabled
te: అచేతనం అయింది

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Label
te: లేబుల్

en: View
te: చూడు

en: Display
te: చూపు

en: Page
te: పేజీ

en: next
te: తదుపరి

en: General
te: సాధారణ

en: Full
te: పూర్తి

en: previous
te: గత

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
