HTMX Extras (1.0.6) - en to bs translation catalogue (12 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Type
bs: Tip

en: Description
bs: Opis

en: Disabled
bs: Onemogućen

en: Enabled
bs: Omogućeno

en: Label
bs: Oznaka

en: View
bs: Pregled

en: Path
bs: Putanja

en: Display
bs: Prikaz

en: Block
bs: Blok

en: View type
bs: Tip view-a

en: Page
bs: Strana
