HTMX Extras (1.0.6) - en to cs translation catalogue (23 entries)

en: Title
cs: Nadpis

en: Status
cs: Stav

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Disabled
cs: Vypnuto

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Label
cs: Popisek

en: View
cs: Zobrazit

en: Path
cs: Cesta

en: Display
cs: Zobrazit

en: Block
cs: Blok

en: View type
cs: Typ pohledu

en: Page
cs: Stránka

en: next
cs: další

en: General
cs: Obecné

en: Full
cs: Celé

en: previous
cs: předchozí

en: Loading
cs: Načítání

en: Pager
cs: Stránkovač

en: Machine name
cs: Strojový název

en: - Select -
cs: - Vyberte -

en: Item ID
cs: ID položky

en: Show item count
cs: Zobrazit počet položek
