HTMX Extras (1.0.6) - en to cy translation catalogue (14 entries)

en: Title
cy: Pennawd

en: Status
cy: Statws

en: Type
cy: Math

en: Description
cy: Disgrifiadau

en: Disabled
cy: Wedi ei analluogi

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: View
cy: Gweld

en: Path
cy: Llwybr

en: Display
cy: Dangos

en: Block
cy: Bloc

en: View type
cy: Gweld y math

en: Page
cy: Tudalen

en: General
cy: Cyffredinol

en: Mini
cy: Bychan
