HTMX Extras (1.0.6) - en to os translation catalogue (9 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Status
os: Статус

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Disabled
os: Хицæн у

en: Enabled
os: Иу у

en: Label
os: Нысан

en: View
os: Фенд

en: Path
os: Фæндаг
