HTMX Extras (1.0.6) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Status
ps: حالت

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Disabled
ps: ناتوانه

en: View
ps: ليد

en: Path
ps: يونلور

en: ID
ps: پېژند

en: Block
ps: غونډ

en: Page
ps: پاڼه

en: next
ps: بل

en: General
ps: ټوليز

en: - Select -
ps: - غوره -
