HTMX Extras (1.0.6) - en to ug translation catalogue (14 entries)

en: Title
ug: تىما

en: Status
ug: ھالەت

en: Type
ug: تىپى

en: Description
ug: بايانى

en: Disabled
ug: تاقالدى

en: Enabled
ug: ئىناۋەتلىك

en: Label
ug: بەلگە

en: View
ug: كۆرۈنۈش

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Display
ug: كۆرسىتىش

en: Block
ug: تارماق رايون

en: General
ug: ئادەتتىكى

en: Full
ug: تولۇق

en: Loading
ug: ئىچىلىۋاتىدۇ
