HTMX Extras (1.0.6) - en to vi translation catalogue (23 entries)

en: Title
vi: Tiêu đề

en: Status
vi: Trạng thái

en: Type
vi: Kiểu

en: Description
vi: Mô tả

en: Disabled
vi: Tắt

en: Enabled
vi: Bật

en: Label
vi: Nhãn

en: View
vi: Xem

en: Path
vi: Đường dẫn

en: Display
vi: Hiển thị

en: ID
vi: Mã

en: Block
vi: Khối

en: View type
vi: Kiểu View

en: Page
vi: Trang

en: next
vi: sau

en: General
vi: Tổng quát

en: Full
vi: Đầy đủ

en: Assets
vi: Các asset

en: previous
vi: trước

en: Loading
vi: Đang nạp

en: Pager
vi: Phân trang

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: - Select -
vi: - Chọn -
