HTMX Extras (1.0.6) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Title
am: ዓርእስት

en: Status
am: ሁኔታ

en: Type
am: ዓይነት

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Disabled
am: ቦዘኔ

en: Enabled
am: ንቁ

en: Label
am: መሰየሚያ

en: View
am: ትይታ

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Block
am: ጥምር

en: Page
am: ገጽ
