HTMX Extras (1.0.6) - en to dz translation catalogue (9 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Type
dz: དབྱེ་བ།

en: Description
dz: འགྲེལ་བཤད།

en: Disabled
dz: ལྕོགས་མིན།

en: Enabled
dz: ལྕོགས་ཅན།

en: View
dz: སྟོན་

en: Block
dz: ལེབ་དུམ།

en: Page
dz: ཤོག་ལེབ་
