HTMX Extras (1.0.6) - en to fil translation catalogue (11 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Type
fil: Uri

en: Description
fil: Paglalarawan

en: Disabled
fil: Nakahinto

en: Enabled
fil: Gumagana

en: View
fil: Tingnan

en: Path
fil: Landas

en: Block
fil: Tipak

en: Page
fil: Pahina

en: - Select -
fil: - Pumili -
