HTMX Extras (1.0.6) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Title
gl: Título

en: Status
gl: Estado

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Disabled
gl: Desactivado

en: Enabled
gl: Activado

en: Label
gl: Etiqueta

en: View
gl: Ver

en: Path
gl: Ruta

en: Display
gl: Visualización

en: Block
gl: Bloque

en: View type
gl: Ver tipo

en: Page
gl: Páxina

en: next
gl: seg

en: General
gl: Xeral

en: Full
gl: Completo

en: Loading
gl: Cargando

en: Pager
gl: Paxinador

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: - Select -
gl: - Seleccione -
