HTMX Extras (1.0.6) - en to hr translation catalogue (16 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Disabled
hr: Onemogućeno

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Label
hr: Oznaka

en: View
hr: Pregled

en: Path
hr: Putanja

en: Display
hr: Prikaz

en: Block
hr: Blok

en: Page
hr: Stranica

en: next
hr: sljedeći

en: General
hr: Općenito

en: Loading
hr: Učitavanje

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: - Select -
hr: - Odaberi -
