HTMX Extras (1.0.6) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Status
ht: Eta

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Enabled
ht: Aktif

en: Block
ht: Blòk

en: Page
ht: Paj
