HTMX Extras (1.0.6) - en to hu translation catalogue (28 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Status
hu: Állapot

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Disabled
hu: Tiltott

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Label
hu: Címke

en: View
hu: Megtekintés

en: Path
hu: Útvonal

en: Display
hu: Megjelenítés

en: ID
hu: Azonosító

en: Block
hu: Blokk

en: View type
hu: Nézet típusa

en: Page
hu: Oldal

en: next
hu: következő

en: General
hu: Általános

en: Full
hu: Teljes

en: Assets
hu: Eszközök

en: previous
hu: előző

en: Facets
hu: Finomítók

en: Loading
hu: Betöltés

en: Pager
hu: Lapozó

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Item ID
hu: Elem azonosítója

en: Item URL
hu: Elem webcíme

en: Show item count
hu: Elemszámláló mutatása

en: "@view" views block
hu: „@view” nézetblokk
