HTMX Extras (1.0.6) - en to ja translation catalogue (26 entries)

en: Title
ja: タイトル

en: Status
ja: 状態

en: Type
ja: タイプ

en: Description
ja: 説明

en: Disabled
ja: 無効

en: Enabled
ja: 有効

en: Label
ja: ラベル

en: View
ja: ビュー

en: Path
ja: パス

en: Display
ja: 表示

en: Block
ja: ブロック

en: View type
ja: ビュータイプ

en: Page
ja: ページ

en: next
ja: 次

en: General
ja: 全般

en: Full
ja: すべて

en: Assets
ja: アセット

en: previous
ja: 前

en: Loading
ja: 読み込み中

en: Pager
ja: ページャー

en: Machine name
ja: システム内部名称

en: - Select -
ja: - 選択 -

en: Mini
ja: ミニ

en: Item ID
ja: 項目ID

en: Item URL
ja: 項目 URL

en: "@view" views block
ja: 「@view」ビューブロック
