HTMX Extras (1.0.6) - en to jv translation catalogue (16 entries)

en: Title
jv: Judul

en: Type
jv: Tipe

en: Description
jv: Katrangan

en: Disabled
jv: Mati

en: Enabled
jv: Urip

en: Label
jv: Judul

en: View
jv: Tampilan

en: Display
jv: Tampilan

en: Block
jv: Blok

en: View type
jv: Tipe View

en: Page
jv: Kācā

en: General
jv: Umum

en: Loading
jv: Ngemot

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: - Select -
jv: - Pilih -

en: Item ID
jv: ID Item
