HTMX Extras (1.0.6) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Status
kk: Жағдайы

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Label
kk: Атауы

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Block
kk: Блок

en: Page
kk: Бет

en: General
kk: Басты
