HTMX Extras (1.0.6) - en to kn translation catalogue (18 entries)

en: Title
kn: ಶೀರ್ಷಿಕೆ

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Type
kn: ಶೈಲಿ

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Disabled
kn: ಅಶಕ್ತಗೊಳಿಸಲಾದ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: View
kn: ನೋಡು

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Display
kn: ಪ್ರದರ್ಶಕ

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Block
kn: ಖಂಡ

en: Page
kn: ಪುಟ

en: General
kn: ಜನರಲ್

en: Full
kn: ಸಂಪೂರ್ಣ

en: Loading
kn: ಲೋಡ್ ಮಾಡಲಾಗುತ್ತಿದೆ

en: Pager
kn: ಪೇಜರ್

en: Item ID
kn: ಅಂಶ ಐಡಿ
