HTMX Extras (1.0.6) - en to lt translation catalogue (21 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Label
lt: Etiketė

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Display
lt: Rodymas

en: Block
lt: Blokas

en: View type
lt: Vaizdo tipas

en: Page
lt: Puslapis

en: next
lt: toliau

en: General
lt: Bendras

en: Full
lt: Pilnas

en: previous
lt: atgal

en: Loading
lt: Kraunama

en: Pager
lt: Puslapiavimas

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
