HTMX Extras (1.0.6) - en to nn translation catalogue (10 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Description
nn: Beskriving

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: Enabled
nn: Aktivert

en: Label
nn: Etikett

en: View
nn: Sjå på

en: Path
nn: Sti

en: Block
nn: Blokk

en: Page
nn: Nettside

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn
