HTMX Extras (1.0.6) - en to sk translation catalogue (22 entries)

en: Title
sk: Názov

en: Status
sk: Stav

en: Type
sk: Typ

en: Description
sk: Popis

en: Disabled
sk: Zakázané

en: Enabled
sk: Povolené

en: Label
sk: Označenie

en: View
sk: Zobraziť

en: Path
sk: Cesta

en: Display
sk: Zobraziť

en: Block
sk: Blok

en: View type
sk: Typ pohľadu

en: Page
sk: Strana

en: next
sk: ďalej

en: General
sk: Všeobecné

en: Full
sk: Plný

en: Loading
sk: Nahráva sa

en: Pager
sk: Stránkovanie

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: - Select -
sk: - Zvoľte -

en: Item ID
sk: ID položky

en: Item URL
sk: URL položky
