HTMX Extras (1.0.6) - en to sq translation catalogue (10 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Status
sq: Gjendja

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Disabled
sq: Çaktivizuar

en: Enabled
sq: Aktivizuar

en: View
sq: Shfaq

en: Path
sq: Pozicioni

en: Block
sq: Bllokuar

en: Page
sq: Faqe
