HTMX Extras (1.0.6) - en to sr translation catalogue (12 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Status
sr: Статус

en: Type
sr: Tип

en: Description
sr: Опис

en: Disabled
sr: Искључено

en: Enabled
sr: Укључено

en: Label
sr: Ознака

en: View
sr: Преглед

en: Path
sr: Путања

en: Display
sr: Приказ

en: ID
sr: ИД

en: Block
sr: Блок
