HTMX Extras (1.0.6) - en to ta translation catalogue (10 entries)

en: Title
ta: தலைப்பு

en: Status
ta: நிலை

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Disabled
ta: செயலற்றதாக்கப்பட்டது

en: Enabled
ta: இயலுமைப்படுத்தப்பட்டது

en: View
ta: நோக்குக

en: Path
ta: பா​தை

en: Block
ta: கட்டம்

en: Page
ta: பக்கம்
