HTMX Extras (1.0.6) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Type
ur: قِسم

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Path
ur: پاتھ

en: ID
ur: شناخت

en: Block
ur: بلاک

en: Page
ur: صفحہ
