Hierachical Term Selector (1.0.0-beta3) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: User interface
fr: Interface utilisateur

en: Settings
fr: Paramètres

en: Loading...
fr: En cours de chargement...

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
fr: Un vocabulaire invalide a été sélectionné. Merci de le modifier dans les options.

en: Select terms from vocabulary @voc
fr: Sélectionner les termes dans le vocabulaire @voc

en: Select terms
fr: Sélectionner les termes

en: Display error message
fr: Afficher un message d'erreur

en: Leave blank for all. Otherwise, the first selected term will be the default instead of "Any".
fr: Laisser vide pour tous. Sinon, le premier terme sélectionné sera la valeur par défaut à la place de "Tout".
