Hierachical Term Selector (1.0.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sv: Användargränssnitt

en: Settings
sv: Inställningar

en: Widget type
sv: Typ av widget

en: Loading...
sv: Laddar...

en: Select
sv: Välj

en: An invalid vocabulary is selected. Please change it in the options.
sv: Ett ogiltigt vokabulär är valt. Var vänlig ändra det i alternativen.

en: Select terms from vocabulary @voc
sv: Välj termer från vokabulär @voc

en: Select terms
sv: Välj termer

en: Display error message
sv: Visa felmeddelande
