Hierachical Term Selector (1.0.2) - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: User interface
vi: Giao diện người dùng

en: Settings
vi: Thiết lập

en: Widget type
vi: Loại widget

en: Loading...
vi: Đang nạp...

en: Select
vi: Chọn
