Hierachical Term Selector (1.0.3) - en to lt translation catalogue (5 entries)

en: User interface
lt: Vartotojo sąsaja

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Widget type
lt: Valdiklio tipas

en: Loading...
lt: Kraunama..

en: Select
lt: Pasirinkti
