Hierachical Term Selector (1.0.3) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: User interface
ta: பயனர் இடைமுகப்பு

en: Settings
ta: அமைவுகள்

en: Widget type
ta: விட்ஜெட் வகை

en: Loading...
ta: ஏற்றுகிறது ...

en: Select
ta: தேர்ந்தெடு
