HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: Block Title
da: Bloktitel

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: Edit
da: Redigér

en: Block ID
da: Blok ID

en: About
da: Om
