HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.2) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
ta: தொகுதி தலைப்பு

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: Edit
ta: மாற்று

en: About
ta: பற்றி
