HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.3) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
eu: Blokearen izenburua

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Edit
eu: Editatu

en: About
eu: (r)i buruz
