HTTP Client Error Status Block Condition (3.1.3) - en to is translation catalogue (5 entries)

en: Block Title
is: Blokkatitill

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: Edit
is: Breyta

en: About
is: Um
