Http Client Logs (1.0.4) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Name
ur: نام

en: Label
ur: عنوان

en: ID
ur: شناخت
