Http Client Logs (1.1.1) - en to he translation catalogue (13 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Development
he: פיתוח

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Created
he: נוצר

en: All
he: הכל

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות

en: Errors
he: שגיאות

en: The maximum number of messages to keep in the database log. Requires a <a href=":cron">cron maintenance task</a>.
he: מספר ההודעות המרבי לשמירה ביומן בסיס הנתונים. דורש <a href=":cron">הרצת cron</a>.
