HTTP Client Manager (10.0.2) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: Title
br: Titl

en: Body
br: Korf

en: Delete
br: Dilemel

en: Yes
br: Ya

en: No
br: Nann

en: Settings
br: Arventennoù

en: About
br: Diwar-benn
