HTTP Client Manager (10.0.2) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Title
es: Título

en: Body
es: Cuerpo

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Read more
es: Leer más

en: Yes
es: Sí

en: Required
es: Obligatorio

en: Parent
es: Padre

en: Settings
es: Configuración

en: Name
es: Nombre

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: Header
es: Encabezado

en: Location
es: Ubicación

en: Example
es: Ejemplo

en: Override
es: Sobreescribir

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Commands
es: Comandos

en: Parameters
es: Parámetros

en: Query
es: Consulta

en: All posts
es: Todos los posts

en: Configurations
es: Configuraciones

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Execute
es: Ejecutar

en: Back to list
es: Regresar a lista

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: - Select -
es: – Seleccionar –

en: Web services
es: Servicios web

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
