HTTP Client Manager (10.0.2) - en to sv translation catalogue (28 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Body
sv: Brödtext

en: Delete
sv: Radera

en: Operations
sv: Funktioner

en: Type
sv: Typ

en: Description
sv: Beskrivning

en: Read more
sv: Läs mer

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Location
sv: Plats

en: Example
sv: Exempel

en: Override
sv: Åsidosätt

en: Are you sure you want to delete %name?
sv: Är du säker på att du vill radera %name?

en: Query
sv: Databasfråga

en: Default value
sv: Förvalt värde

en: Execute
sv: Verkställ

en: Back to list
sv: Tillbaka till listan

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: About
sv: Om

en: - Select -
sv: - Välj -

en: Web services
sv: Webbtjänster
