HTTP Client Manager (11.0.0) - en to fi translation catalogue (27 entries)

en: Title
fi: Otsikko

en: Body
fi: Sisältö

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Read more
fi: Lue lisää

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: Required
fi: Pakollinen

en: Parent
fi: Isäntä

en: Settings
fi: Asetukset

en: Name
fi: Nimi

en: Label
fi: Tunnus

en: Default
fi: Oletus

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Location
fi: Sijainti

en: Example
fi: Esimerkki

en: Override
fi: Ohita

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Query
fi: Kysely

en: Default value
fi: Oletusarvo

en: Execute
fi: Suorita

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: About
fi: Tietoja

en: - Select -
fi: - Valitse -

en: Web services
fi: Verkkopalvelut
