HTTP Client Manager (11.0.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Delete
kk: Өшіру

en: Operations
kk: Операциялар

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Required
kk: Қажетті

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Label
kk: Атауы

en: Default
kk: Стандартты

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Location
kk: Орналасуы
