HTTP Client Manager (11.0.0) - en to ru translation catalogue (31 entries)

en: Title
ru: Заголовок

en: Body
ru: Содержимое

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Read more
ru: Подробнее

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: Required
ru: Обязательно

en: Parent
ru: Родитель

en: Settings
ru: Настройки

en: Name
ru: Название

en: Label
ru: Метка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Header
ru: Шапка

en: Location
ru: Место

en: Example
ru: Пример

en: Override
ru: Переопределить

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Parameters
ru: Параметры

en: Query
ru: Запрос

en: All posts
ru: Все публикации

en: Configurations
ru: Конфигурации

en: Default value
ru: Значение по умолчанию

en: Execute
ru: Выполнить

en: Back to list
ru: Назад к списку

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: About
ru: Информация

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Web services
ru: Веб-службы
