HTTP Client Manager (11.0.2) - en to ht translation catalogue (6 entries)

en: Body
ht: Kò

en: Operations
ht: Operasyon

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Name
ht: Non

en: Default
ht: Pa defo
