HTTP Client Manager (11.0.2) - en to ms translation catalogue (22 entries)

en: Title
ms: Tajuk

en: Body
ms: Kandungan

en: Delete
ms: Padam

en: Operations
ms: Operasi-operasi

en: Type
ms: Jenis

en: Description
ms: Huraian

en: Read more
ms: Baca lagi

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Required
ms: Diperlukan

en: Parent
ms: Induk

en: Settings
ms: Pengesetan

en: Name
ms: Nama

en: Default
ms: Lalai

en: Header
ms: Pengepala

en: Location
ms: Lokasi

en: Default value
ms: Nilai lalai

en: Execute
ms: Laksanakan

en: Machine name
ms: Nama mesin

en: About
ms: Perihal

en: - Select -
ms: - Pilih -

en: Web services
ms: Perkhidmatan web
