HTTP Client Manager (11.0.0) - en to km translation catalogue (22 entries)

en: Title
km: ចំណង​ជើង

en: Body
km: តួ

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Read more
km: អាន​បន្ថែម

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: Required
km: ទាមទារ

en: Parent
km: មេ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Label
km: ស្លាក

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Header
km: បឋម​កថា

en: Location
km: ទីតាំង

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន

en: About
km: អំពី

en: - Select -
km: - ជ្រើស -

en: Web services
km: សេវា​បណ្តាញ
