HTTP Client Manager (8.x-1.1) - en to os translation catalogue (11 entries)

en: Title
os: Сæр

en: Delete
os: Аппар

en: Operations
os: Архæйдтæ

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Yes
os: Ойы

en: No
os: Нæйы

en: Required
os: Æнæмæнг

en: Name
os: Ном

en: Label
os: Нысан

en: Default
os: Æнæивд
