HTTP Client Manager (8.x-1.2) - en to sq translation catalogue (13 entries)

en: Title
sq: Titulli

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: Required
sq: Kërkohet

en: Name
sq: Emri

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Location
sq: Vendodhja

en: About
sq: Informacione

en: Web services
sq: Shërbimet web
