HTTP Client Manager (8.x-1.4) - en to eu translation catalogue (16 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Delete
eu: Ezabatu

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Type
eu: Mota

en: Description
eu: Azalpena

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: Required
eu: Beharrezkoa

en: Name
eu: Izena

en: Label
eu: Etiketa

en: Default
eu: Lehenetsia

en: ID
eu: IDa

en: Location
eu: Kokalekua

en: Machine name
eu: Makinaren izena

en: About
eu: (r)i buruz

en: Web services
eu: Web zerbitzuak
