HTTP Client Manager (8.x-2.0) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Delete
sl: Izbriši

en: Operations
sl: Operacije

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Read more
sl: Preberite več

en: Yes
sl: Da

en: No
sl: Ne

en: Required
sl: Obvezno

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Label
sl: Oznaka

en: Default
sl: Privzeto

en: Location
sl: Mesto

en: Machine name
sl: Strojno ime

en: About
sl: O modulu

en: Web services
sl: Spletne storitve
